Strona wydarzenia

Technologia jest kobietą

Wierzbowski Eversheds Sutherland zaprasza panie będące prawnikami in-house na warsztat „Technologia jest kobietą”.

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach SHINE, programu stworzonego z myślą o prawnikach wewnętrznych. Najbliższe odbędzie się 8 marca pod hasłem „Technologia jest kobietą” i zaplanowane zostało wyłącznie z myślą o Paniach.

Pomysłodawcy spotkania chcą w miłej śniadaniowej atmosferze połączyć tradycję z nowoczesnością – z okazji Dnia Kobiet porozmawiają z uczestnikami o tym, jak skutecznie wykorzystywać nowe technologie w pracy prawników in-house. Chcą jednocześnie odczarować mit, że technologie to temat przypisany wyłącznie do męskiego świata.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

W ostatnich latach widzimy zmieniającą się rolę prawników wewnętrznych. Szefowie działów prawnych są już nie tylko doradcami prawnymi, ale konsultantami biznesowymi dla zarządów i kluczowych działów w firmach, zajmującymi się na co dzień nie tylko kwestiami prawnymi, ale i rozwiązaniami o charakterze strategicznym, zarządzaniem czy compliance.  

W rzeczywistości prowadzenie biznesu to koncentracja na melanżu wartości i twardych priorytetów. To płynne i dynamiczne dostosowywanie się do potrzeb rynku, a w najbardziej zaawansowanej formie – kreowanie tych potrzeb. Biznes to także dynamicznie zmieniające się role i wymagania względem różnych funkcji, w tym także funkcji prawnej. Biznes to fuzja: strategii, działań operacyjnych i taktycznych oraz potencjału lidera.

Proces tzw. transformacji cyfrowej staje się nie tylko miłym dodatkiem, ale koniecznością dla całego przedsiębiorstwa. Opierając się na technologii wdrażanej we właściwym czasie i we właściwy sposób, wchodzimy w posiadanie potężnego narzędzia, którego potencjał można i należy wykorzystać.  

Dlaczego dzisiejszy prawnik nie miałby skutecznie korzystać z dostępnych na rynku rozwiązań informatycznych, które znakomicie mogą ułatwić mu pracę? Prowadzący zaprezentują możliwości dobrze przeprowadzonej transformacji cyfrowej funkcji prawnej oraz wyjaśnią, jak wiele może ona wnieść do naszego środowiska pracy.

Omawiane tematy

  • Jakie są podstawowe cele biznesu i modele kontrybucji biznesowej funkcji prawnych?

  • W jaki sposób w szczególności kobiety - prawnicy mogą nie tylko swobodnie poruszać się w tym środowisku, ale wnosić realną wartość dodaną?

  • Jak wykorzystać strategię korporacyjną i kluczowe filary działalność operacyjnej spółek lub grup kapitałowych do budowy przewagi konkurencyjnej prawników?

  • Porozmawiamy o rozwiązaniach technologicznych, pokażemy jak działają w praktyce i jak mogą przyczynić się do naszego sukcesu.

Prowadzący

  • Aurelia Cieślińska - Szef działu prawnego w Capgemini Poland

  • Tomasz Zalewski - Partner Zarządzający, szef praktyki TMT i zamówień publicznych w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Czas i miejsce

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2018 roku w siedzibie kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland przy ul. Jasnej 14/16A. Rejestracja rozpocznie się o godz. 9.00. Część merytoryczna potrwa od 9.30 do 11.30. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zapisy

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, należy wypełnić formularz na stronie kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie.

Media Partners
2018-03-08, 09:30 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Wierzbowski Eversheds Sutherland, ul. Jasna 14/16A, Warszawa
Organizator: Wierzbowski Eversheds Sutherland

Słowa kluczowe: Wierzbowski Eversheds Sutherland