Strona wydarzenia

Networking Budowlany w Birmingham podczas UK Construction Week

Serdecznie zapraszamy na networking PBLINK dla branży budowlanej na jednym z największych eventów budowlanych w Wielkiej Brytanii. Po rejestracji i przywitaniu gości będzie okazja dla pierwszych 20 osób do przedstawienia swojego biznesu innym uczestnikom (Pitch Session).

Uczestnictwo w evencie jest darmowe, natomiast Pitch Session kosztuje £20 + VAT. Wydarzenie odbywa się w Festival Beer Lounge 9.10 od 15:00 do 16.30.

UK Construction Week

Wielokrotnie nagradzany Brytyjski Tydzień Budownictwa (UKCW) to wśród targów branżowych w Anglii, wydarzenie bezpłatne, skupiające wszystkie zainteresowane strony w środowisku budowlanym na każdym etapie projektowania, budowy i innowacji produktu. Jest to największe wydarzenie poświęcone handlowi, dzieleniu się wiedzą, promowaniu dobrych praktyk oraz rozwiązywaniu problemów stojących przed branżą. Kontrahenci, klienci, architekci, producenci, eksperci i deweloperzy mają wspólny interes w rozwoju kluczowego sektora gospodarki, jakim jest budownictwo. Dlatego w atmosferze partnerstwa i współpracy, nie zabraknie licznych debat, wystąpień profesjonalistów oraz nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych. W obrębie wydarzenia odbędzie się Grand Designs Live, gdzie ponad 400 eksponentów zapozna zebranych z najnowszymi innowacjami produktowymi, zieloną technologią oraz projektami domów. Każdy uczestnik będzie mógł pozyskać produkty najwyższej jakości oraz materiały od znanych marek, jak i od niezależnych sprzedawców detalicznych. Będzie także możliwość zasięgnięcia bezpłatnych porad ekspertów z licznych dziedzin budownictwa.

UK Construction Week składać się będzie z dziewięciu pokazów: Timber Expo, Build Show (sponsorowany przez Easy-Trim), Civils Expo, Plant & Machinery Live, Energy 2018, Smart Buildings 2018, Surface & Materials Show oraz HVAC 2018.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-11 października w Narodowym centrum wystawienniczym w Birmingham, które jest siódmym, co do wielkości, centrum wystawienniczym w Europie. W 2017 roku w tych targach w Anglii wzięło udział aż około 33,700 osób! Każdy uczestnik będzie miał możliwość poszerzenia swojej siatki kontaktów biznesowych, nabycia innowacyjnych produktów oraz znacznego pogłębienia swojej wiedzy w zakresie branży budowlanej.

Hashtag: #ConstructionPL

Media Partners
2018-10-09, 15:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: National Exhibition Center, Halls, Marston Green, Birmingham B40 1NT (Miejsce: Festival Beer Launge)
Organizator: PBLink