Strona wydarzenia

English for business negotiations

Berlitz Poland zaprasza na bezpłatne warsztaty językowo-biznesowe we Wrocławiu. Jesteś menedżerem, negocjujesz z klientami? Sytuacje około biznesowe stwarzają Ci problem? Dołącz do nas, weź udział w warsztatach biznesowych w języku angielskim i poradź sobie ze stresującymi sytuacjami raz na zawsze.

Berlitz Poland zaprasza na bezpłatne biznesowe warsztaty biznesowo-językowe w języku angielskim, które odbędą się 11 października we Wrocławskim Parku Technologicznym w godz.9:00-13:00. (budynek Beta)

Tematem warsztatu będzie: English for Business Negotiations, a kierujemy go do dyrektorów, managerów oraz wszystkich osób uczestniczących na co dzień w negocjacjach, rozmowach biznesowych i innych wyzwaniach zawodowych, dla których umiejętności z tego zakresu mogą być użyteczne. Wierzymaaacy, że warsztat przyczyni się do Państwa rozwoju i nabycia nowych cennych umiejętności.

Warsztaty będą miały charakter kameralny (aby zachować wysoką jakość zajęć) więc zaproszenie jest ważne dla maksymalnie 2 uczestników z jednej firmy. Jeśli Państwo nie są osobiście zainteresowani, prosimy o wytypowanie osób ze swojej firmy , dla których taki warsztat będzie przydatny. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania to chętnie odpowiem.

Zaproszenie oraz agendę spotkania w pliku PDF wyślemy do Państwa po zgłoszeniu chęci uczestnictwa drogą telefoniczną lub mailową.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 10 października 2018.
Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszam serdecznie do kontaktu:

Michał Liziński
Key Account Manager
+48 600 023 592
michal.lizinski@berlitz.pl
Berlitz Poland Sp. z o.o.,
ul. Św. Mikołaja 7
50-125 Wrocław

Media Partners
2018-10-11, 09:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Wrocławski Park Technologiczny (budynek Beta)
Organizator: Berlitz