Strona wydarzenia

Effective presentations in English

Berlitz Poland zaprasza na bezpłatne warsztaty językowo-biznesowe we Wrocławiu.

Jesteś menedżerem, pracujesz z klientami? Sytuacje około biznesowe stwarzają Ci problem? Dołącz do nas, weź udział w warsztatach biznesowych w języku angielskim i poradź sobie ze stresującymi sytuacjami raz na zawsze.

Berlitz Poland zaprasza na bezpłatne biznesowe warsztaty biznesowo-językowe w języku angielskim, które odbędą się 9 kwietnia we Wrocławskim Parku Technologicznym w godz.9:30-13:30. (budynek Delta)

Tematem warsztatu będzie: Effective presentations in English, a kierujemy go do dyrektorów, managerów, pracowników oraz wszystkich osób uczestniczących na co dzień w negocjacjach , rozmowach biznesowych i innych wyzwaniach zawodowych, dla których umiejętności z tego zakresu mogą być użyteczne. Wierzymy, że warsztat przyczyni się do Państwa rozwoju i nabycia nowych cennych umiejętności.

Warsztaty będą miały charakter kameralny (aby zachować wysoką jakość zajęć) więc zaproszenie jest ważne dla maksymalnie 2 uczestników z jednej firmy. Jeśli Państwo nie są osobiście zainteresowani, prosimy o wytypowanie osób ze swojej firmy , dla których taki warsztat będzie przydatny. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania to chętnie odpowiem.

Zaproszenie oraz agendę spotkania w pliku PDF wyślemy do Państwa po zgłoszeniu chęci uczestnictwa drogą telefoniczną lub mailową.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 8 kwietnia 2019.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszam serdecznie do kontaktu:

Michał Liziński
Key Account Manager
+48 600 023 592
michal.lizinski@berlitz.pl
Berlitz Poland Sp. z o.o.,
ul. Św. Mikołaja 7
50-125 Wrocław

Media Partners
2019-04-09, 09:30 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Wrocławski Park Technologiczny, budynek Delta
Organizator: Berlitz

Słowa kluczowe: Berlitz