Strona wydarzenia

Effective presentations in english

Jesteś menedżerem, pracujesz z klientami? Sytuacje około biznesowe stwarzają Ci problem? Dołącz do nas, weź udział w warsztatach biznesowych w języku angielskim i poradź sobie ze stresującymi sytuacjami raz na zawsze.

Berlitz Poland zaprasza na bezpłatne biznesowe warsztaty biznesowo-językowe w języku angielskim, które odbędą się 17 stycznia we Wrocławskim Parku Technologicznym (budynek BETA) w godz.9:30-13:30.

Tematem warsztatu będzie: Effective presentations in English, a kierujemy go do dyrektorów, managerów, pracowników oraz wszystkich osób uczestniczących na co dzień w prezentacjach, rozmowach biznesowych i innych wyzwaniach zawodowych, dla których umiejętności z tego zakresu mogą być użyteczne. Wierzymy, że warsztat przyczyni się do Państwa rozwoju i nabycia nowych cennych umiejętności.

Warsztaty będą miały charakter kameralny (aby zachować wysoką jakość zajęć) więc zaproszenie jest ważne dla maksymalnie 2 uczestników z jednej firmy. Jeśli Państwo nie są osobiście zainteresowani, prosimy o wytypowanie osób ze swojej firmy, dla których taki warsztat będzie przydatny. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania to chętnie odpowiem.

Zaproszenie oraz agendę spotkania w pliku PDF wyślemy do Państwa po zgłoszeniu chęci uczestnictwa drogą telefoniczną lub mailową.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 15 stycznia 2018.
Liczba miejsc ograniczona!

Media Partners
2019-01-17, 09:30 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Wrocławski Park Technologiczny, budynek Beta
Organizator: Berlitz