Strona wydarzenia

Bezpłatny webinar PROFES dla HR „Trudne rozmowy z pracownikami i jak się do nich przygotować”

Firma doradczo-szkoleniowa PROFES we współpracy z Centrum Szkoleń Verte rozpoczyna cykl bezpłatnych webinarów „HRowe poranki” dla przedstawicieli działów HR. Pierwsze spotkanie, które odbędzie się już 21 września, zostanie poświęcone trudnym rozmowom z pracownikami i jak się do nich przygotować.

Bezpłatny webinar „Trudne rozmowy z pracownikami i jak się do nich przygotować”

Trudne rozmowy są częścią zawodowej rzeczywistości, której nie sposób się wyzbyć. Nie oznacza to jednak, że nie można się do nich odpowiednio przygotować. W ramach bezpłatnego webinaru zaprezentujemy sposoby na to, jak konstruktywnie przeprowadzić trudną rozmowę z pracownikiem, zachowując asertywność i doprowadzając do założonego rezultatu. Podczas spotkania poruszymy takie zagadnienia, jak:

  • co sprawia, że dana sytuacja może być postrzegana jako „trudna”?
  • przekazywanie trudnych decyzji i odmowa jako przykłady rozmów wymagających przygotowania
  • wskazówki i sprawdzone metody na konstruktywną rozmowę z pracownikiem

Webinar poprowadzi Krzysztof Mironowicz, Trener i Konsultant PROFES. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji (sztuka profesjonalnej prezentacji, komunikacja i asertywność, komunikacja menedżerska, prowadzenie spotkań, kontakty z mediami), zarządzania (budowanie zespołu, kierowanie zespołem, organizacja pracy własnej, skuteczny Menedżer, liderowanie i przewodzenie, techniki zespołowego rozwiązywania problemów, rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie zmianą, współpraca w zespole) oraz sprzedaży i obsługi Klienta.

Realizował działania rozwojowe m.in. dla firm: ŠKODA, CERSANIT III, Faurecia Wałbrzych, Michelin Polska, Podravka Polska, Dr. Max, Bank Zachodni WBK, Europejski Fundusz Leasingowy, No Limit, SEAT – Volkswagen Group Polska, Suzuki Motor Poland

 

Media Partners
2022-09-21, 09:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Online
Organizator: PROFES