Strona wydarzenia

6. Konferencja ABSL z udziałem Tony’ego Blaira

“The Powerhouse of Europe – Poland as the undisputed leader in business services on the Continent”

6. Konferencja ABSL to ważne wydarzenie w ekonomicznym kalendarzu Polski, poświęcone jednej z najprężniej rozwijających się gałęzi krajowej gospodarki – sektorowi usług dla biznesu. Gościem specjalnym Konferencji będzie Tony Blair, Premier Wielkiej Brytanii w latach 1997 – 2007. Ten jeden z najbardziej wpływowych światowych przywódców wygłosi przemówienie dla uczestników wydarzenia, a także weźmie udział w sesji pytań i odpowiedzi.

Konferencja ABSL jest ważną platformą dyskusji na temat strategii rozwoju polskiej gospodarki, każdego roku gromadzącą kilkuset gości, w tym liderów biznesu i polityki. W czasie dwudniowego wydarzenia ponad 80 spikerów i prawie 800 uczestników weźmie udział w dyskusjach plenarnych dotyczących ogólnych prognoz ekonomicznych i trendów w obrębie sektora, a także sesjach tematycznych poświęconych najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoją przedstawiciele biznesu.

Hasłem przewodnim tegorocznej Konferencji będzie “The Powerhouse of Europe – Poland as the undisputed leader in business services on the Continent.” W obrębie jednego z najdynamiczniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki – nowoczesnych usług dla biznesu – Polska zdobyła pozycję prawdziwego europejskiego i globalnego lidera. Przejrzyste, dostosowane do indywidualnych potrzeb zachęty inwestycyjne, dobry dostęp do kandydatów o różnorodnych kompetencjach, najwyższa jakość usług i bliskość kulturowa - wszystkie te czynniki sprawiają, że nasz kraj zajmuje najwyższe pozycje w przygotowywanych przez ośrodki analityczne rankingach atrakcyjności inwestycyjnej i cieszy się doskonałą opinią inwestorów. Tematem 6. Konferencji ABSL będą kolejne wyzwania stojące przed Polską – jak w przyszłości wykorzystać pozycję europejskiego lidera.

Więcej informacji i rejestracja: www.absl-conference.com

Media Partners
2015-06-16, 09:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Kraków
Organizator: ABSL