Grupa ds. Zasobów LudzkichGrupa ds. Zasobów Ludzkich promuje aktywną politykę i standardy zatrudnienia, opierając się na najlepszych światowych praktykach. Jako platforma dialogu między członkami BPCC a sektorem publicznym, w jej spotkaniach często biorą udział przedstawiciele Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, lokalnych urzędów pracy, regulatorów i zainteresowanych urzędników. Grupa koncentruje się również na edukacji zawodowej, coachingu umiejętności miękkich, przywództwie, ocenie i zatrzymaniu personelu.

hr

Grupa ds. Zasobów Ludzkich - wydarzenia

Jak zadbać o dobre relacje w miejscu pracy?

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa zaprasza na spotkanie grupy roboczej ds. HR poświęcone regulacjom pomagającym dbać o dobre relacje w miejscu pracy..

Data rozpoczęcia: 28-01-2020 Miejsce: Siedziba Cognifide Poland, ul. Murawa 12-18, Poznań Godzina: 09:30

Szczegóły...

Prawo pracy: co zmienia się na przełomie 2019/2020?

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa zaprasza na spotkanie grupy roboczej ds. HR na temat zmian w zakresie prawa pracy wchodzących na przełomie 2019 i 2020r.  

Data rozpoczęcia: 12-12-2019 Miejsce: BPCC, ul. Zielna 37, Warszawa Godzina: 09:30

Szczegóły...

Jak skutecznie przeciwdziałać mobbingowi w miejscu pracy?

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa zaprasza na spotkanie grupy roboczej ds. HR poświęcone regulacjom dot. działań zapobiegającym mobbingu w miejscu pracy.

Data rozpoczęcia: 22-11-2019 Miejsce: BPCC, ul. Zielna 37, Warszawa Godzina: 09:30

Szczegóły...

Aktywność pracowników w mediach społecznościowych

Pracownicy  w mediach społecznościowych. Czy przepisy nadążają za zmieniającą się rzeczywistością?

Data rozpoczęcia: 02-10-2019 Miejsce: BPCC, ul. Zielna 37, Warszawa Godzina: 09:30

Szczegóły...

Jak nie zatrudniać i nie zwalniać pracownika

BPCC i Kancelaria GESSEL zapraszają na spotkanie grupy roboczej ds. HR , której tematem będzie początek i koniec zatrudnienia w ujęciu prawno-praktycznym.

Data rozpoczęcia: 18-06-2019 Miejsce: Siedziba BPCC, Zielna 37 (9p.) Godzina: 09:30

Szczegóły...

Prawo pracy: zmiany w 2019 roku

BPCC zaprasza na HR Policy Group dot. zmian w prawie pracy z początkiem 2019 roku.

Data rozpoczęcia: 09-01-2019 Miejsce: BPCC, ul. Zielna 37, Warszawa Godzina: 09:30

Szczegóły...

Wpływ onboardingu i nowych technologii na efektywność pracowników

BPCC zaprasza na spotkanie połączonych grup roboczych HR i Technologii - REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

Data rozpoczęcia: 15-01-2019 Miejsce: Startberry, ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa Godzina: 09:30

Szczegóły...

Grupa ds. Zasobów Ludzkich - streszczenia wydarzeń

Aktywność pracowników w mediach społecznościowych

2 października 2019r. w siedzibie BPCC przedstawiciele firm członkowskich BPCC spotkali się, by podyskutować na temat aktywności pracowników w social media. Spotkanie prowadziły ekspertki HAYS i Kancelarii GESSEL.

Szczegóły...

Jak nie zatrudniać i nie zwalniać pracownika

18 czerwca członkowie grupy roboczej ds. HR spotkali się z r.pr. Pauliną Rudowicz-Jastrzębską z Kancelarii GESSEL, która przybliżyła uczestnikom zasady prawidłowego zawierania i rozwiązywania umów z pracownikami.

Szczegóły...

Wpływ onboardingu i nowych technologii na efektywność pracowników

15 stycznia 2019 r. w warszawskim Startberry odbyło się spotkanie połączonych grup ds. nowych technologii i HR poświęcone onboardingowi nowych pracowników i wsparciu tego procesu przez nowe technologie. Spotkanie przygotowane zostało przy wspólpracy z firmamy członkowskimi Hays i COMPAREX.

Szczegóły...

Pierwsze w tym roku spotkanie grupy roboczej ds. HR pod znakiem Prawa pracy

9 stycznia 2019 roku Michał Prokop, adwokat Roedl & Partner, specjalista w zakresie prawa pracy, poprowadził prezentację i dyskusję dot. aktualnych zmian w prawie pracy, wprowadzonych z początkiem tego roku.

Szczegóły...

Jak zwiększenie bezpieczeństwa pracowników może wpłynąć na zyski firmy?

W dniu 25.10.2017 r na spotkaniu organizowanym przez BPCC  pt. „Jak zwiększenie bezpieczeństwa pracowników może wpłynąć na zyski firmy?”, przedstawicielka Gi Group Training, Katarzyna Syrówka zaprezentowała uczestnikom rozwiązanie „Think Safe”, którego zastosowanie w organizacji znacznie wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników oraz sytuację finansową firmy.

Szczegóły...

„Równe traktowanie w zatrudnieniu – zagadnienia praktyczne i aktualne orzecznictwo sądowe”

W dniu 18 lipca 2017r., w siedzibie BPCC, odbyło się szkolenie „Równe traktowanie w zatrudnieniu – zagadnienia praktyczne i aktualne orzecznictwo sądowe” przygotowane przez firmę szkoleniową MF Szkolenia.

Szczegóły...

Zarządzanie zasobami ludzkimi w zakładach produkcyjnych w obliczu malejącej dostępności siły roboczej na rynku pracy

Dnia 14 lutego 2017 r w fabryce CeDo, w oddalonych o 30 km od stolicy Dolnego Śląska Kątach Wrocławskich, Brytyjsko Polska Izba Handlowa zorganizowała spotkanie grupy roboczej ds. produkcji. Tematem przewodnim były zagadnienia związane z rekrutacją oraz rotacją pracowników fabryk, czyli wyzwania, którym lokalni pracodawcy muszą stawić czoła przy obecnym spadku bezrobocia w Polsce.

Szczegóły...

Wrocław - Prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników

Dnia 3 lutego 2017 roku we wrocławskim hotelu Hilton odbyło się szkolenie pt. ,,Prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników”. Spotkanie opierało się na ekspertyzach specjalistów kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds, a patronatem objęła je Brytyjsko Polska Izba Handlowa.

Szczegóły...

Prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników

Na spotkaniu grupy roboczej BPCC ds. zarządzania kadrami, które odbyło się w Warszawie we wtorek, 25 października 2016 r., eksperci kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds przybliżyli uczestnikom prawne i podatkowe aspekty delegowania pracowników.

Szczegóły...

Jak zarządzać podróżami służbowymi, aby osiągać największe korzyści?

„Czas pracownika jest drogi, dlatego planując podróże służbowe najlepiej korzystać z TMC (Travel Management Companies)” usłyszeliśmy od Elżbiety Zysnarskiej- przedstawiciela firmy FCm Travel Express podczas ostatniego spotkania Grupy Roboczej ds. Zasobów Ludzkich.

Szczegóły...

Talent i rozwój kadry zarządzającej

Grupa Robocza ds. Zasobów Ludzkich jest niezwykle prężna i aktywna w tym kwartale. Dzień po spotkaniu omawiającym płacę i wydajność, 6 października zespół spotkał się ponownie aby porozmawiać o rynku pracy na szczeblu kierowniczym. 

Szczegóły...