Wydarzenie w przeszłości

„Umowy w obrocie gospodarczym” - szkolenie dedykowane dla przedstawicieli działów zakupów, procurement, purchasing & sourcing.

Ponad 30 przedstawicieli działów zakupów  i zaopatrzenia międzynarodowych i polskich firm spotkało się 10 grudnia w nowo otwartym hotelu  The Bridge Wrocław MGallery Hotel i wzięło udział w szkoleniu dotyczącym umów handlowych. Wydarzenie było współorganizowane przez Wiewiórski Legal, Brytyjsko-Polską Izbę Handlową (BPCC) i Hotel.

Uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat m.in. rodzajów umów handlowych, procesu zawierania i rozwiązywania umów, ogólnych warunków i ograniczenia odpowiedzialności. Prelegenci krótko omówili także najnowsze zmiany w polskim prawie, takie jak mechanizm podziału płatności VAT i biała lista VAT, Incoterms 2020 i nadchodzące rozporządzenie w sprawie zaległości w spłacie środków.

Spotkanie rozpoczęło się od powitalnych przemówień Pani Ilony Chodorowskiej w imieniu BPCC, Pani Marty Stawińskiej-Janiec w imieniu Hotelu i Marka Wiewiórskiego - partnera zarządzającego kancelarii. Główne szkolenie poprowadzili Marcin Wojtasik - starszy partner i Maciej Jarecki - partner, szef kontraktów handlowych w Wiewiórski Legal.

Events
2019-12-10, 09:00

Miejsce: The Bridge Wrocław – MGallery, plac Katedralny 8, 50-329 Wrocław, sala Platinum
Organizator: British Polish Chamber of Commerce