Zdobądź tytuł „Lidera ESG” - zapraszamy do udziału w 2. edycji konkursu

  • Zrównoważony rozwój jest wpisany w strategię Twojej firmy?
  • Ty i Twój zespół pracujecie nad innowacyjnym produktem wspierającym ochronę środowiska lub zrównoważony rozwój społeczny?
  • Uczysz innych jak pozytywnie oddziaływać na społeczeństwo i przyrodę?

 

Wyślij zgłoszenie w konkursie „Liderzy ESG".

Lider ESG” to tytuł przyznawany firmom i instytucjom, które mają i realizują wyróżniającą się strategię ESG, oferują innowacyjne produkty i usługi wspierające ochronę środowiska lub zrównoważony rozwój społeczny oraz prowadzą skuteczne kampanie informacyjne i promocyjne w obszarze zrównoważonego rozwoju.

W  imieniu PwC Polska, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz NN Investment Partners TFI serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w 2. edycji konkursu „Liderzy ESG”. Podobnie jak w pierwszej edycji, o tytuł „Lidera ESG” firmy i instytucje mogą ubiegać się w trzech kategoriach:

  • Strategia ESG
  • Innowacja w obszarze ESG
  • Program edukacyjny w obszarze ESG

Specjalne wyróżnienie „Wizjonera/Wizjonerki Zielonej Transformacji" jest przyznawane osobom, które swoją postawą i autorytetem wspierają odpowiedzialny biznes.

„Liderów ESG” wyłoni Kapituła konkursu złożona z ekspertów w dziedzinie ESG, rynków finansowych, przedstawicieli nauki i biznesu.

Partnerem Strategicznym konkursu jest UN Global Compact Network Poland,

Partnerami: Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR), Konfederacja Lewiatan, Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych (PSIK), Sieć Badawcza Łukasiewicz oraz Związek Banków Polskich (ZBP), a Partnerem Medialnym: Dziennik Gazeta Prawna.

Więcej informacji o konkursie „Liderzy ESG” znajdzie Pan/Pani na stronie www.liderzyesg.pl. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 30 września. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wręczenie nagród odbędzie się w grudniu podczas uroczystej gali. Szczegóły na temat tego wydarzenia podamy w późniejszym terminie.